Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A "Bűbáj" című filmet, honnan...

A "Bűbáj" című filmet, honnan tudom ingyen letölteni az internetről?

Figyelt kérdés
A csillagport, és a csajozós filmet is szeretném:)
2010. jan. 2. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Csillagpor:

RARpass: new7warez

link:

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****


Csajozós film:

Rarpass: nincs

link:

*****

*****

*****

*****

*****

*****

*****


A bűbájt nem találtam sajnos.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. jan. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2010. jan. 2. 19:44
 3/8 A kérdező kommentje:
de basszus ez nem ingyen van..így kezdtem..
2010. jan. 2. 19:46
 4/8 anonim ***** válasza:
De, ingyen van, ingyen is le lehet szedni ezekről az oldalakról, én is innen szedegetek filmeket, csak d.u. és koraeste nagyon sokan vannak rajta. Olyan 10-11től érdemes megpróbálni, illetve, ha már vége van a téli szünetnek a diákoknak:) Jan. 4.-től este 10től simán tudsz majd filmeket lehúzni.
2010. jan. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszike,de oda van írva hogy premium,és nem azzal kell?de azt írja,hogy küldjek smst meg fizetni kell:s

akkor hogyan?

2010. jan. 2. 19:58
 6/8 anonim ***** válasza:
első vagyok:) amikor rákattintasz a linkre, akkor két kerek óraszerű mérőizé jön ki, alattuk pedig van olyan, hogy free user, és premium user. Namost a free user-re kell kattintani, és akkor várni kell pár másodpercet (visszaszámol, majd utána a download gombra kell kattintani. Ha nem kezd el visszaszámolni, és nem jelenik meg a download gomb, hanem ez: "Unfortunately right now our servers are overloaded and we have no more download slots left for non-members. Of course you can also try again later." akkor "tele van" a szerverük, vagyis nagyon sokan töltenek le ingyen, ekkor kell várni. (erre írtam, hogy mikor érdemes letölteni). A datán meg simán az ingyenes gombra kell kattintani, majd a "nem élek vele" gomra és utána letöltés, de a datával is érdemes megvárni azokat az időpontokat, amiket feljebb leírtam. Remélem mostmár sikerülni fog:)
2010. jan. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Még mindíg első vagyok:) Én is most próbáltam leszedni egy filmet, de nekem is azt írta ki, hogy tele vannak, szóval most várok kb 11-éjfélig, ha akkor sem működik, akkor megvárom a hétfőt. Egyébként munkanapokon, amikor a diákoknak sincs szünet délelőtt lehet még nagyon gyorsan letölteni a filmeket.

Ja! Még valami! Ha a rapidshare-ről letöltötted az első partot, akkor után csak 15 perc elteltével tudod letölteni a másodikat, majd megint 15 perc után a harmadik, és így tovább. A Datán ilyen időkorlát nincs.

2010. jan. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mindent köszönök szépen, megpróbálom:)
2010. jan. 2. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!