Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy érint titeket, hogy...

Hogy érint titeket, hogy Pikali Gerda minden egyes sorozatban szinkronizál?

Figyelt kérdés

Állandóan meg kell állapítanom, hogy na ez is a Pikali Gerda, meg ez is, mag az is. Én Viasat3,6-ot, cool tv-t, comedy centralt nézek.

Archer, Rejtély, Elvált Gary (ebben nagyon idegesített a hangja), Hogy ne éld az életed, stb.

Ez egy központi kérdéssé vált az életemben.

Mit gondolhat erről Gerda? Ho-ho-ho-hogyan csinála? Mennyit kereshet? Szerintem rengeteget.


2014. jún. 11. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Én imádom a hangját!!! Főleg a Tudorokban tetszett Boleyn Anna hangjaként, azóta mégjobban imádom!!!
2014. jún. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Elég jó orgánuma van, ráadásul szerintem nincs igazán verseny az erős női karakterekért.

Ja és az Archerben Lanaként tökéletes választás, azon kevés sorozat egyike, ahol kifejezetten jó a szinkron.

2014. jún. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem ő tűnt fel, hanem Bogdányi Titanilla.


[link]


Állítólag nincs akkora pénz a szinkronban, néhány éve sztrájkoltak is emiatt.


[link]


Ugyanakkor azt is figyelembe kell venni, hogy a szinkronok színvonala 2000 után a béka segge alá került. Míg 2000 környékén mindenki furán nézett a romániai Zone studió szinkronjaira, amikor 10-15 ember szinkronizált minden filmet és sorozatot ráadásul volt egy egy férfi az egyikben 50 éves embert, a másikban 10 éves fiút pl. a Romanticán, de egy ideig a Viasat3-on is, az évtized végére, a 2010-es évek első felére a magyar valóság lett ugyanez.

2014. jún. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Mivel nem nézek szinkronizált sorozatokat, hidegen hagy, de azért gratulálok neki, hogy ilyen sikereket ér el!
2014. jún. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!