Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Emlékszik valaki az alábbi...

Emlékszik valaki az alábbi három filmre?

Figyelt kérdés

Mindegyiket gyerekkoromban láttam, és csak homályos emlékképeim vannak róluk, így nem tudom őket a neten sem megkeresni.

Az egyik film arról szólt, hogy valakik be akartak fogni egy csomó szabadon élő pónit valami erdőben, sőt be is fogták őket éjszaka lasszóval, hogy felpakolják őket a kamionra, néhány gyerek pedig megpróbálta ezt megakadályozni (pl. a saját lovaikon ülve elállták a kamion útját, meg megpróbálták leolvasni a rendszámát, de sáros volt, meg ilyenekre emlékszem.) Meg még egy jelenetre emlékszem, hogy telefonálni akarnak a rendőrségre, de egy idős nő foglalja a telefonfülkét, és hiába kéri a kisfiú, hogy de ez rendőrségi ügy, valami olyasmit vág oda neki, hogy "Majd adok én neked mindjárt rendőrségi ügyet!" -- és utána tök lényegtelen dolgokról fecseg.

Mintha az lett volna a címe, hogy "A nagy pónirablás", de ilyen címen nem találtam -- amit kiadott, a "Reszkessetek, pónirablók!" az nem ez.

A másik arról szól, hogy van két baráti házaspár. Az egyiknek van két vagy három fiuk (már nem emlékszem, mennyi), és nagyon szeretnének egy kislányt, de az asszonynak már kivették a méhét. A másik házaspár nőtagja vállalja a béranya szerepét. Igen ám, csakhogy ikreket fogan, akik közül az egyik fiú, a másik lány, és a fiús házaspárnak csak a kislány kellene. És innen származnak a komoly mély, konfliktusok. A film végére már nem emlékszem.

A harmadik meg arról szól, hogy egy oroszlánkölyök és egy fekete kisfiú egyazon órában születik meg, és különleges kapcsolat alakul ki közöttük. Úgy emlékszem, a gyerek Singának szólítja őt, de már nem emlékszem, hogy a film címe is ez volt-e, mindenesetre erre keresve nem akadtam ezzel a filmmel kapcsolatos találatra.


Ismeri valaki ezeket a filmeket, és meg tudná mondani, mi a pontos címük stb.?


2014. jún. 13. 09:57
 1/1 anonim ***** válasza:
A 3. film címe sztem Duma
2014. jún. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!