Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ezeket a filmeket keresem a...

Ezeket a filmeket keresem a 90es évekből. Ki tudja a címét?

Figyelt kérdés

Még a tévében láttam gyerekkoromban a M1-en, de vagy nem az elejétől, vagy csak egyszerűen elfelejtettem a címét.


1. Az egyikben gyerekek szívatták egymást, főleg egy kislány a kisfiút. Egy fánál voltak, lehet hogy fel is másztak rá, és a kislány elvette a kisfiútól a szerelmes levelet, amit írt, és elkezdte hangosan felolvasni. Aztán volt benne egy olyan jelenet is amikor megetetett vele egy élő hernyót. A film végén meg mutatták, hogy már felnőttek, és összejöttek.


2. Ebben a filmben egy kisfiú nyaralni megy egy tanyára. Ott van egy kislány is, aki ilyen nagyszájú. Amikor felmászik egy fára talán gyümölcsöt szedni, kérdezi a kisfiútól, hogy most benézett-e a szoknyája alá. Aztán mondja neki, hogy ha nem tudja, hogy mi van a lányoknak, akkor megmutatja. Elviszi egy istállóba, ahol egy pár szeretkezik éppen, és őket nézik föntről.


3. Ezt nem láttam az elejétől. Van benne egy lány, aki nem tud beszélni, meg mozogni csak fekszik, mert talán baleset érte. Felvesznek hozzá egy ápolót, aki egy fiú. Az elkezdi vetkőztetni a csajt amikor nincsenek otthon a többiek. A film végén azt hiszem kiderül, hogy mi történt a lánnyal. Az apját meglátta valakivel és elrohant, aztán baleset érte. Valami ilyesmi.



2014. jún. 13. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Az első talán a Tök jó, válnak az őseim! című film.
2014. jún. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az, de aranyos filmnek tűnik, majd megnézem.
2014. jún. 24. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!