Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szeretnéd ha megszűnne a...

Szeretnéd ha megszűnne a Barátok közt?

Figyelt kérdés
A reklámadó miatt az rtl-nek majdnem 5 milliárd forintot kell fizetnie idén. Valahonnan csak elő kell keríteniük eut a hatalmas összeget , így pár műsor biztos megszűnik , én látopk esélyt a bk c. szenny megszűnésén. Pezsgőt bontanék ha megszűnne az egész RTL klub.:)

2014. jún. 14. 16:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Én meg pont leszarom milyen csatornák vannak a tv-be. Neked nincs jobb dolgod, mint ilyennel foglalkozni? :D
2014. jún. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Múltkor vmi olyasmit mondtak,h a reklámadó átvészelésére a Barátok köztöt vagy Éjjel nappal Bp-t kellene megszüntetni. A Budapestes egy szennyműsor, negatív értékeket sugároz a megcélzott fiatalabb korosztálynak. A BK már több, mint 10 éve megy, mondhatjuk h Magyarország főműsora. Nem mondom azt,h milyen jó a BK vagy maga az RTL Klub, de sajnos sok embernek csak a tv jelenti a szórakozást és a BK megszűnése nekik nem lenne kellemes. Nem vagyok BK fan, tévézni se szoktam, de ha nagy ritkán leülök elé, akk megszokásból én is a "híradót" és a BK-t nézem meg.

Leszarom mi lesz vele, de sztem nem lenne jó,ha megszűnne.

2014. jún. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
mármint a tv-zők számára
2014. jún. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
a barátok közt már 17 éve megy , itt az ideje hogy megszűnjön. Nehogy már 30-40 évig menjen.
2014. jún. 14. 16:18
 5/16 anonim ***** válasza:
Pont hogy az éjjel-nappal budapest az olcsóbb az biztos nem szűnne meg,a BK se fog mert rendkívűl nagy a nézettsége az RTL csak több pénzt veszítene ha a helyére benyomnak vmi olcsó cuccot és nem nézné a nép.Mondjuk én pont letojom mert én nem nézem.Egybként meg még alá kell íratni azt a törvényt a köztársasági elnökkel is,hogy életbe lépjen.
2014. jún. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
A jóindulat azért buzog benned látom. Ha nem tetszik ne nézd, ennyi.
2014. jún. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Megszűnhetne mert egy fos!
2014. jún. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
a fosnál is rosszabb
2014. jún. 16. 19:41
 9/16 anonim ***** válasza:
Ti tipikusan olyan emberek lehettek, akik sopánkodva, de nézik a Való Világot és társaid, hogy fúj, micsoda fertő. :)
2014. jún. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
*társait
2014. jún. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!