Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki Madam Vastra? (Doctor Who? )

Ki Madam Vastra? (Doctor Who? )

Figyelt kérdés
Ugye volt egy rész a 10. doktorral, ami szintén a Silurianokról szólt, viszont ott nem nagyon emlékszem, hogy lett volna a Vastra, viszont az A good man goes to war-ban elhangzik, hogy meg kell fizetni a Vastranak egy szívességet a Doktornak... Mire utalhat? Vagy még nem derült ez ki? Talán nem is fog? :P

2014. jún. 14. 17:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A good man goes to war c. részben a Doktor megpróbálja megmenti Amyéket, ehhez pedig a hosszú útjai során megismert barátoktól kér szívességet, ezek egyike Madame Vastra.

Nagyjából ennyit lehet tudni róla, valamikor régen valószínűleg megmentette őt a Doktor.

2014. jún. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
feltunik a 7.(ujabbik) evadban a Viktorianus korban Strax-al meg egy masik novel egyutt...
2014. jún. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ezeket tudom, csak hogy a múltjáról tudunk-e valamit?
2014. jún. 14. 18:31
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
2014. jún. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
utolsó.... Igen, nem vagyok hülye, ezt én is megtaláltam, csak nem rendelkezek olyan alapvető angol tudással, hogy értsek is belőle valamit... -.-
2014. jún. 14. 22:42
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
Ja értem, az probléma ha más igen.
2014. jún. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Persze, cinizmussal is kiküszöbölhető minden, de nem tartozik szerintem a "hasznos volt ez a válasz" kategóríába egy link bemásolása... Erre még egy 2 éves is képes lenne...
2014. jún. 15. 18:52
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A kérdezőnek: elolvastam a wikia-s Early life részt, abból annyi plusz derül még ki, hogy Vastra a londoni metró építkezésén ébredt fel, s ott megakarta bosszulni a nővéreinek halálát, azonban a Doktor meggyőzte, hogy a bosszú nem vezethet sehova, továbbá az Idő Lordok és a Silurians számos közös titkon osztoznak.

Madame Vastra megfogadta a tanácsát, majd a Doktor hívására részt vett a Demon's Runban (azért angol kifejezéseket használok, mert nem eredeti nyelven nézem, nem ismerem a hivatalos szinkront).

A forrásban a Good man goes to war és a The Snowman c. részt említik, gondolom az utóbbiban lehet a metrós történet, de erre a részre nem igazán emlékszem ilyen részletekben.

2014. jún. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsónak :)
2014. jún. 16. 15:50
 10/11 anonim ***** válasza:

Bocs, csak egy kis korrigáció: a 10. Doktor nem találkozott a szillúrokkal, ők az új sorozatban nem szerepelnek egészen az ötödik évadig, ahol ugye már 11. van. 10. a szontárokkal futott össze a negyedik évad közepe tájékán :)

Nyolcas amúgy mindent leírt korrektül (annyi, hogy a metrós történet már az Egy jó ember hadba száll-ban elhangzik: Vastra ezzel a történettel próbálja lebeszélni a Doktort a bosszúról), hogy pontosan mikor és hányadik doktor találkozott először Vastraval, az egyelőre nem derült ki :)

2014. jún. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!