Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miről szólnak ma a Barbie mesék?

Hilda-1 kérdése:

Miről szólnak ma a Barbie mesék?

Figyelt kérdés
Csupán kíváncsiságból kérdezem. =) Szerelem,varázslás?

2014. jún. 14. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg Barbie mese van, mindenféléről szólnak. De a szerelem mindegyikben benne van.

Általában régi disney mesék újrafeldolgozásai vagy klasszikusok feldolgozásai pl A három testőr.

Hercegnők nagyjából mindig vannak benne vagy tündérek, és egy szerelmi szál is.

2014. jún. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ömm, én láttam már jó párat, a napokban is megnéztem egyet. :)

A legtöbb egy kitalált világban játszódik, népszerűek a víz alatti, sellős sztorik, ebből csináltak többféle filmet is. Főleg a régebbiek dolgoztak fel klasszikus meséket, mint a Rapunzel vagy a Diótörő. És van pár olyan is, ami hétköznapi helyzetekben játszódik, pl. iskolában, Párizsban egy üzletben, lovastanyán... Szinte mindegyik sztoriban van egy gonosz személy, akit le kell győznie Barbienak. A szerelmi szál nem szokott olyan jelentős lenni, de mindig ott van. ;)

2014. jún. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
=) Ahan értem!Köszönöm a válaszokat!
2014. jún. 15. 14:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Régi regényeket meséket dolgoznak fel ,ültetnek át habos babos , lány mesékbe.
2014. jún. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!