Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » American Horror Story, második...

Evcsuu002 kérdése:

American Horror Story, második évad?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat veszítek azzal, ha az AHS-ból a második évadot ki hagyom?

2014. jún. 15. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Minden évad különálló történet, nem hagysz ki semmit.
2014. jún. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hagysz ki semmit, én is előbb láttam a harmadik évadot mint a másodikat. De egyébként sokak szerint az legjobb és megértem, miért mondják :)
2014. jún. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden évad külön sztorit dolgoz fel! A színészek nagyrésze ugyanaz, csak teljesen más karaktert alakítanak, más helyszínen, más korban, így nem para, ha kihagyod a második évadot!

Véleményem szerint minden évad remek, de a második évad szerintem a legzseniálisabb! Totálisan egyedi, teljesen különbözik a többi évadtól! Inkább thriller stílusú, mint horror! Gyönyörű fordulatok, nagyszerű csavarok, sosem tudod kiszámítani, hogy mi következik!

A feszültség minden részről a másikra fokozódik! Sokfajta elem keveredik benne, a lezárás pedig tökéletes!

Nem éri meg kihagyni, én a helyedben nem tenném!



#USBORNE

2014. jún. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sokat, ugyanis a legjobb évad szerintem.

A harmadik igen gyengére sikeredett, de a 2. egyszerűen kiváló. Amúgy miért akarod kihagyni? Mert eleinte nekem sem volt szimpatikus a történet, de aztán beleszerettem.

2014. jún. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz, nem fogom őket ismételni, de annyit még elmondanék, hogy az előttem szólóval ellentétben nekem alapból szimpatikus volt az egész alap történet, és szerintem is ez lett a legjobb. Én először a 2-at néztem meg, már csak az alapsztori miatt is, utána az elsőt, mert arról is sok jót hallottam, és ezen felindulásból a 3-ra mentem rá, de a 2.rész elejéig bírtam csak, pedig imádom a sorozatot. :)
2014. jún. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindegyik évad végét eltolták. Vagy az ötlet fogyott el (2. évad) vagy túl hosszúra nyújtották a történetet (3. évad) vagy szimplán félresikerült (1. évad).


Szerintem a legjobb az első évad volt. A másodikban nagyon sok ötletet dobtak félre vagy hagytak kibontatlanul, míg a harmadik évad a rengeteg építkezés ellenére alig pukkant valamit a végén.


Szeretem a sorozatot, de végre észhez térhetnének a készítők! Ha nincs elég ötlet, ne erőltessék, ha meg van ötlet, akkor bontsák ki megfelelően!

2014. jún. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Igazából nem vesztesz sokat, de ha érdekel a sorozat szerintem nézd meg:)

Nekem mondjuk az első évad sokkal jobban tetszett, valahogy közelebb állt hozzám, és ott azért viszonylag "szomorú" lett a befejezés a második évadnál nekem kicsit Happy End-nek tűnt, de lehet csak én vagyok hülye:D

A harmadik évadot még nem láttam, de én ahoz fűztem eddig a legnagyobb elvárásaimat, szóval remélem jó lesz:)

2014. jún. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A 2. évad a legijesztőbb, épp ezért tetszett nekem a legkevésbé, de ha neked bejön az ijesztő, akkor nézd meg. :)
2014. jún. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

#7 ezt nem értem.. Mi volt benne a HappyEnd? (SPOILER!) Az, hogy az elmegyógyintézetből "menekült" nő, akit beszippantott a hírnév, lelövi az életében kb 2x látott fiát?:D

Amúgy szerintem is a legjobb évad, kár kihagyni.

2014. okt. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!