Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A csillagainkba című filmben...

A csillagainkba című filmben és vagy könyvben mi a kedvenc részetek? Csak az válaszoljon aki látta a filmet vagy olvasta a könyvet.

Figyelt kérdés
Nekem az amikor Hazel nagy nehezen felküzdi magát a kilátó tetejére és ott rájön hogy a szép dolgokat meg kell ragadni az életben és megcsókolja Gust <3 <3

2014. jún. 16. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megdobálták Monica kocsiját.Az poén volt.
2014. jún. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szintén az első csókjuk, és Gus előtemetése, gyönyörű dolgokat mondtak. :') De igazából, akárhol kinyitom, mindenhol találok valamit, ami nagyon tetszett. :D
2014. jún. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

tényleg a tojás dobálós rész is fantasztikus :D

meg az elő temetés is :D:D

2014. jún. 23. 19:26
 4/9 anonim válasza:
Isaac beszéde. Mindig megkönnyezem, akárhányszor látom/olvasom :')
2014. jún. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Az egész <33
2014. jún. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Előtemetés és amikor Hazel felolvassa végén a levelet, amit Gus írt neki.. :(
2014. jún. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Domi0315 válasza:
100%
Amikor a végén Hazel felolvassa amit Gus írt neki... Az nagyon megható.. :(
2014. júl. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Patrii*-* ***** válasza:
73%
nekem a metafora *-* a másik kettő pedig,mikor Augustus előtemetése van, meg amikor Hazel felolvassa amit Augustus irt neki.:) de egyszerűen gyönyörű a történet. Én is járok kórházba (szerencsére nem rák miatt) de a vizsgálatok hasonlóak. Ezt a könyvet megértem, és a könyv is megért engem. fura de így van. :)
2014. aug. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szintén az előtemetés és a végén amikor Hazel felolvassa a levelet... Na ennél a kettőnél szétsírtam magam... :( Engem valahogy ez a film nagyon megérintett... Nagyon beleéltem magam. És tulajdonképpen amikor Gus elmondja, hogy rákos onnantól kezdve végig volt valami ami miatt gombóc volt a torkomban.
2014. dec. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!