Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a lényege, vagyis hogyan...

Zsebii808 kérdése:

Mi a lényege, vagyis hogyan kell játszani a Vámpírnaplók-féle ivászatos játékot?

Figyelt kérdés

Tudjátok (legalább is akik nézik), mindig játszanak ilyet a sorozatban, hogy egymást akarjak felülmúlni és erre isznak?! Vagyis nem tudom, és pont ez a kérdés. Remélem, értitek melyikre gondolok, és ismeritek is a "játékszabályokat".

Előre is köszi. :)



2014. jún. 17. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lényege, hogy egy húzásra sokat kell meginni.
2014. jún. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolsz, mikor Elena, Caroline, Stefan és Damon ittak és olyanokat mondtak, hogy Még soha nem csináltam ezt meg azt? Mert az olyan, hogy valaki mond egy ilyent pl. Még soha nem ittam vért! Ilyenkor (közülük legalábbis) mindenkinek innia kell, mert minden vámpír ivott már vért. De ha mondjuk olyant mondanának, hogy még soha nem csókoltam meg Elenát, akkor csak a srácok isznak, mert ez tőlük hazugság lenne.
2014. jún. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A játék neve egyébként az hogy "Én soha" -és ahogy az előttem válaszoló leírta úgy kell játszani.
2014. jún. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ooo, köszönöm szépen a válaszokat! :)
2014. júl. 14. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!