Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti mit szóltatok a Teen Wolf...

Neszi Petra kérdése:

Ti mit szóltatok a Teen Wolf 3. évada végén Allison halálához? Szerintem nagyon fura lesz a 4. évad nélküle.

Figyelt kérdés
És csak engem zavar Kira karaktere?

#Teen Wolf #alison argent
2014. jún. 17. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyon fura lesz nélküle a 4. évad,én sajnálom hogy meghalt :S
2014. jún. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon sajnáltam Allisont, még sírtam is amikor meghalt. DE! Ez most lehet, hogy durván fog hangzani, de szerintem jó ötlet volt, hogy így történt. Azért az eléggé valószerűtlen lett volna, hogy mindig, minden évadban legyőzik a gonoszt, mindenki meghal, aki rossz, de a jók mindig életben maradnak. Nem?

Egyébként miért nem kedveled Kirát? Nekem szimpatikus a karaktere, ahogy Malia is, szerintem az egyik legjobb dolog a sorozatban, hogy a lányok nem magatehetetlen, hisztis nyafogógépek, hanem ők is harcolnak, nekik is van feladatuk. Téged miért zavar? Kíváncsi vagyok, lehet, hogy van valami vele kapcsolatban ami nekem elkerülte a figyelmemet. :) (13/L)

2014. júl. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Már kezdem megkedvelni én is Kirát,most a 4.évadban :) Eddig lehet azért nem bírtam, mert új szereplő volt és nagy Scallison fan voltam eddig,de a Scira páros is tök cuki mostmár.
2014. júl. 4. 13:48
 4/12 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Örülök, hogy végül megkedvelted Kirát. :)

Én is nagy Scallison fan voltam, de szerintem Kirával minden oké, nagyon szurkolok nekik Scottal. :)

2014. júl. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
engem a végére alisin már idegesített. uh nem bántam hogy kiírták a sorozatból, de azért én is sírtam rajta (jócskán)
2014. júl. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*alison (bocsi elírtam)
2014. júl. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Engem őszintén szólva annyira nem rázott meg a halála, a sorozat vége felé már tényleg idegesítő volt, meg annyira már nem is volt "aktív" a harcokban, csak Isaac-kel meg az apjával volt, annyira nem hiányzik. Kirát és a Scirát pedig nagyon kedvelem.^^
2014. aug. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A vége elég cikin jön ki hogy eddig Isaacnek tette a szépet aztán az utolso perceiben meg Scottnak vall szerelmet...Én szétbőgtem magam plusz még az is sok volt h Aiden is meghalt...
2015. jún. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Picalo Szonja válasza:
most vagyok a 4.évad 9.résznél és nem is annyira hiányik már Allison a sorozatból.Igaz ő volt eddig a kedvenc főszereplőm Scott-on és Stiles-on kivül.És tök jó hogy úgy találták ki ezt az évadot,hogy Kira is lacrosse-ozik mert ő az első lány a csapatban és nagyon bírom Kira karakterét,főleg hogy egy kicune.Am én is sírtam amikor meghalt Allison főleg azon a mondatán,hogy azért mert már nem fáj.(Ez akkor volt amikor kérdezte Scott hogy miért nem tudja elvenni a fájdalmát)
2016. ápr. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Picalo Szonja válasza:

amúgy az 5.évad végén megint felbukkan

annyira örültem amikor újra láttam a sorozatban :)

csak kár hogy csakis a múltban játszotta Marie Jeent(bocsi most nem tudom hirtelen hogy kell leirni helyesen)

ő játszotta el az első Argentet aki farkas vadász volt

2016. júl. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!