Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A cigányok nincsenek a magyar...

A cigányok nincsenek a magyar filmekben és a tévé sorozatokban?

Figyelt kérdés
Az Éjjel Nappal Budapestben nincsenek, a Barátok Köztben sincsenek, a Segítség Bajban Vagyok-ban sem, a Jóban Rosszban tévé sorozatban sem, a Családi Titkokban sem, a Magánnyomozókban sincsenek és nincsenek a Szomszédokban sem. De miért nincsenek ?

2014. jún. 17. 15:28
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Két éve nem nézem a barátok köztöt.
2014. jún. 18. 17:57
 12/17 anonim ***** válasza:
33%
Mert MAGYAR sorozatok!
2014. jún. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
A Nóra is az...meg egyik részben mutatták a munkásokat és azok azok voltak :) meg a az Éjjel-nappal Budapestben is van egy csomó:P
2014. jún. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
74%
Nóra a szerepe szerint félcigány. ( régen volt erről cikk) Berkiben szerintem is van egy vonóval( Berki alapból " cigány név " ). Éjjel- Nappal Budapestben is vannak szerintem is( pl a Joe, meg az a srác, akié a hajó, bocs annyira nem tudom a neveket...Anikóról is sokan mondják. ) Csak azért nem olyan feltűnőek, mert jól öltözöttek stb. És valószínűleg keveredtek is már , nem ezek a feketék
2014. jún. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Viszont az is igaz, hogy Győziéket, Bódiékat, meg a Juniort leszámítva nincs megemlítve, hogy x y cigány, vagy részben cigány. Azokat a " tipikus " putrisokat sem mutatják, pl azt hogy utcán beleköt valaki az adott szereplőbe.
2014. jún. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Vannak azért,jócskán :DD
2014. júl. 21. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Mónikashow
2014. szept. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!