Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok hasonló sorozatot...

Tudnátok hasonló sorozatot mondani a "The Tomorrow People"-hez vagyis a "A kiválaszottak" című sorozathoz?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!

#sorozat #hasonló #tomorrow-people
2014. jún. 17. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem láttam a Tomorrow People-t,és azt hiszem nem is fogom mivel kaszálták,de pont most fejeztem be a The 100-et és nem volt rossz,megéri belekukkantani és ebből lesz is 2. évad.
2014. jún. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ ,de már láttam a sorozat első évadát és nagyon várom a következő évadot is :D de köszönöm hogy írtál :)
2014. jún. 17. 23:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszett a The 100,ma 9 részt néztem meg belőle és így be is fejeztem (sajna) :D Amúgy van egy másik sorozat ami szerintem hasonló (én nem láttam)úgyan úgy ebben az évben ment a CW-n és úgyanú gy kaszálták,a címe: Star-Crossed
2014. jún. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Neszi Petra ***** válasza:

The Vampire Diaries

Teen Wolf

Pretty Little Liars

Orphan Black

Star Crossed

Hollywood Heights

2014. jún. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hősök

X-Mutant

2015. máj. 15. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!