Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen az Ollókezű Edward?

Dododen kérdése:

Milyen az Ollókezű Edward?

Figyelt kérdés

Hello!

Hallottam már a filmről,de nem tudtam megállapítani hogy nekem való-e.Azt szeretném kérdezni,hogy egy 12 éves lány,nem félne e ettől a filmtő?Egyáltalán félelmetes?Van benne vér...stb.Nem igazán bírom az öldöklős filmeket.

Előre is köszi a válaszokat! :)



2014. jún. 18. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Borzongós esetleg néhány jelenetnél, de nem félelmetes vagy véres, jóval inkább mesés. Van egy komor hangulata, ami aztán váltakozik a lággyal.


Főleg a kirekesztettség, a helyünk keresése a világban a téma.

2014. jún. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elég régen láttam, vagy 15 éve, de akkor nagyon megviselt, nagyon szomorú voltam tőle.


12 évesen háááát, végül is persze, nem véres (emlékeim szerint) de elég borongós, jól írta az első.

2014. jún. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!!!!!!!

Még gondolkodom.

2014. jún. 18. 15:58
 4/8 alyson22 válasza:
szívbemarkoló
2014. jún. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem 12 évesnek való. Bár a karikája 12-es. Te döntsd el.

Romatikus, de egyben szomorú is.


Tim Burton filmjeinek mindig van egy bizonyos hangulata, ami rá jellemző. Imádom a filmjeit!

2014. jún. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. jún. 23. 16:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 13-14 éves koromban láttam egy novemberi napon és annyira magával ragadott, h utána még vagy 1 hónapig minden nap megnéztem. :)

Sőt még egy kis puszpángot is ültettem a kertbe, hogy ha megnő, szobrot nyírok belőle. :)

Már 35 múltam, de még mindig az egyik legszebb mesének tartok amit valaha csináltak.

2015. jan. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egész jó film, kicsit félelmetes, nem annyira...

Vér annyira nincs benne, engem főleg az ollói riasztanak. Komor, van benne pár rész amit nem értettem, a város olyan mű, az emberek "nem normálisak". A vége nem valami jó. De attól még tudom ajánlani. :)

2015. máj. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!