Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem jut eszembe a film címe!?

Kiváncsifancsi0707 kérdése:

Nem jut eszembe a film címe!?

Figyelt kérdés

2012-ben láttam egy filmet (lehet hogy régebbi) nagyon nagy vonalakban emlékszem csak rá. Egy lányról szólt . Gazdag család elvált szülők stb. Nem nagyon jött ki az anyjával az rémlik ogy lefeküdt többször az anyja pasijával azt hiszem pont ezért akartàk eltüntetni az útból hogy együtt lehessenek (ez nem biztos) . A lényeg hogy mindenféle dolgot elkövetett hogy az anyja megbolonduljon és bezárják elmegyógyintézetbe,vagy valahogy megszabaduljon tőle. Rafkos kis csaj volt .a film végén volt egy monolog ezt akkoriban feljegyeztem mert tetszett,ha valakinek erről ugrana be esetleg

: "Ahogy mondtam akarattal,összpontosítással és azzal ha az elénk kerülő akadályokat lehetőségekként kezeljük bámulatos mit érhetünk el.Ès ha bűntudatotok lenne hogy nem tudtok mással azonosulni csak velem ,nyugi,egyszer mindenből eljön az első."



2014. jún. 19. 00:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja még annyi hogy a végén sikerül neki "eltüntetni" az anyját.
2014. jún. 19. 00:56
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha pontosan írtad volna az idézetet, a google biztos talált volna oldalakat, ahol fent van - a film címével együtt.
2014. jún. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát kösz de ezt már én is próbáltam .Különben nem irtam volna ide . Az idézet egyébként teljesen pontos.
2014. jún. 19. 10:03
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyébként eszembe jutott : "Mini beindul" a címe :)))
2014. jún. 19. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!