Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Hannibal sorozatnak mi...

A Hannibal sorozatnak mi értelme? Meg se közelíti az eredeti filmeket és Sir Anthony Hopkins nem szerepel benne.

Figyelt kérdés
Túl van hypeolva az egész szerintem, mint a Trónok Harca és a Walking Dead.
2014. jún. 24. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem ezt a hype érv cuccot. Most aki ilyennel dobálózik, az szerint azért szeretik az emberek...mert...nem vágom. Ebben hol a logika?


Én azért nézem, mert tetszik. Jobban, mint a filmes verzió és egyáltalán nem hiányzik Hopkins.

2014. jún. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs egyáltalán túlhypolva... Zseniális a sorozat, kiválóak a színészek, jó a sztori. Miért kellene a filmhez hasonlítani, meg az abban játszó színészekhez?? Annak nincs értelme inkább...
2014. jún. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi értelme?

- művészien beteg

- műfajában egyedülálló

- Mads Mikkelsen pedig kiváló a szerepében (de a többiek is jók)


Nem is hasonlít az eredeti filmekhez, ami nem baj, és szerintem sem hiányzik belőle Hopkins. Viszont pont, hogy nincs túlhypeolva, kevesen is nézik sajnos.

2014. jún. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is egyik legjobb. meg sem látszik rajta hogy kis költségvetésből csinálták.
2014. jún. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Lestat_626 ***** válasza:
100%
Néztél már belőle 1-nél több részt? Ha igen, akkor értenéd. :)
2014. jún. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lestat_626 ***** válasza:
100%

Amúgy:

- hogy mi az értelme?: teljesen új oldalról közelíti meg az eredeti Hannibal történetet. Megismerhetjük a történet kevésbé ismert szereplőjét Willt és azt, hogy hogyan alakult a kapcsolatuk Dr. Lecterrel a Red Dragon előtt. Ez szerintem egy original Hannibal rajongónak is érdekes lehet. :)

- meg sem közelíti az eredeti filmeket: teljesen más, mint az eredeti történet. Nem lehet összehasonlítani a kettőt, mert abszolút másról szólnak. Én a filmekből csak a Red Dragont láttam és tetszett, de szerintem a sorozat sokkal szebb képi világgal dolgozik és a történet is jobb.

- Hopkins nincs benne: igen, nincs benne, de ott van Mads, aki ugyanolyan remekül hozza a karaktert, mint a mélyen tisztelt Hopkins. :)


A sorozat magával ragadó és érdekes. A filmhez viszonyítva itt kidolgozottabbak a karakterek. A dialógusok ütősek, a képi világ gyönyörű, a szimbólumok érdekesek és a színészi játék fantasztikus. Mads és Hugh egyaránt. :) Az egész egyszerűen csak szép és művészi. Egy stílust teremtett Bryan. :)

2014. jún. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!