Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy összebújos randis estére...

Egy összebújos randis estére milyen filmet ajánlatáok? (Romantikus, vígjáték) Lehetőleg 2010 vagy ennél korábbi film legyen.

Figyelt kérdés

2014. jún. 24. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Kellékfeleség

Kéthétmúlva örökké

Álmomban már láttalak

Szeretném ha szeretnél-mindegyik vicces és romantikus ráadásul tökjó színészek játszák. Jó sz´prakozást!:)

2014. jún. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igazából szerelem (egyetlen csajos film, ami bejön páromnak)


23L

2014. jún. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi, még jöhetnek a válaszok! :)


Én szeretem az ilyen filmeket, sőt... összeszámolva kb 1 év alatt 350-500 roantikus;/vígjáték filmet néztem meg.

2014. jún. 25. 14:12
 4/9 anonim válasza:
Nem tudom hogy mikoriak, de ajanlom a los angelesi tundermeset, a baratsag extrakkalt, ket het mulva orokke; bridget jones filmeket; 27 igeden igen, kapasbol ennyi ugrott be, de irj privit ha szeretnel meg, hatha beugrik meg valami:) 14/l
2014. jún. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csúf igazság

Könnyű nőcske


Vagy ha neki is akarsz kedvezni, nézzétek meg a Zombielandet, vagy a Családi üzelmeket

2014. jún. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Időről időre :)
2014. jún. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 indapress válasza:
Jókat ajánlottak fentebb, de nem írtad hányadik randi, ha az első, vagy második, akkor a filmezés még nem ajánlott :).
2014. jún. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 PawahDani válasza:
A 2. válaszadóhoz szólnék, hogy mi az a 23L? Kort jelent, vagy mit? És ha kort jelent, akkor minek oda az L?
2014. júl. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: Igen a 23 a kor, az L pedig Lány :)
2014. júl. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!