Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy nagyon drámai, fájdalmas...

Egy nagyon drámai, fájdalmas halálhoz és szerelemhez köthető animét keresek, van?

Figyelt kérdés

Egy jól kidolgozott művészi alkotást keresek, amiben a szereplők közötti szerellmi érzéseket befolyásolja a halál jelenléte. TEHÁT pl. nem adja tudtára a másiknak azt hogy szereti, sőt pont az ellenkezőjét mutatja, hogy a halála kor ne legyen olyan fájdalmas a másik félszámára.

tudom néhányatoknak a rómeó és júlia meg animésített változata jutott az eszébe, de én a kettejuk halálát értelmetlennek tartom, már elnézést aki esetleg kedvelné a művet, de nem ilyesmire gondoltam, hanem hogy csak az egyikuk hal meg. amit én keresek, annak talán

érzelmi hatásban az angel beats-t hozhatnám fel mint keresési mérce.

van? LÉTEZIK? előre is köszönöm az ajánlásokat.


2014. jún. 25. 00:02
 1/3 anonim válasza:

Nemtudom hogy szereted-e a régi animékat, mert mondjuk nekem a kedvenc animèm a Dragon Ball Z és olyan drámai részek vannak benne mint pl Son Goku feláldozza magàt a fiáért, mert nagyon szerette. A feleségét is nagyon szereti.

Vegita és Bulma összejönnek lesz 2 gyerekük( ebből Vegita is majd meghal, szintèn a kisfia miatt)

de ha a Dragon Ball-t nézed ( a DBZ előtt)

a Dragon Ballban sokkal több a romantika, Goku összehàzasodik Chichivel stb...

csak annyi a baj, hogy abba nemigen vannak drámai halálok.... joban a Z-ben van :)

2014. jún. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olyan legyen mint az Angel Beats? Nézz után az összes többi Keys műnek, nem fogsz bennük csalódni.


-Clannad +After Story

-Little Busters

-Air

-Kanon (2006) (a másik Kanon nem a legjobb és rövid...)

2014. jún. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sacica345 válasza:

AnoHana

Muszáj megnézned

!

2014. jún. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!