Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A lány és a farkas mennyire...

A lány és a farkas mennyire félelmetes?

Figyelt kérdés
Azt írják, hogy horror, de +15 a besorolása. Mondjuk az Alkonyathoz képest mennyire ijesztő?
2014. jún. 25. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyan, a húgom 10 volt amikor látta, én pedig 13. Hát, ha az Alkonyat neked ijesztő, akkor ez tuti, horror. Amúgy, nem valami rémisztő, nekem tetszett. Inkább feszültségre alapoz, mint félelemre.
2014. jún. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem ijesztő...bár az Alkonyat sem az
2014. jún. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem ijesztő,bár ha úgy döntenél hogy nem nézed meg,akkor nem maradsz le semmiről,mert szerintem elég gagyi film.
2014. jún. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te féltél az Alkonyattól? Az Alkonyatnál ijesztőbb, de hát az Alkonyat egyáltalán nem ijesztő. Én is 13 évesen láttam, és nagyon félős vagyok, tehát a rendes horroroktól, például Sikoly, nagyon félek. Hát, ettől egyáltalán nem féltem.
2014. jún. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A farkas az biztos az, de egy lány nem az.
2014. jún. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!