Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért sírta el magát? (Kegyetl...

Miért sírta el magát? (Kegyetlen játékok)

Figyelt kérdés
Miért sírta el magát Kat? Értem én, hogy égett az egész iskola előtt, de mégis miért sírt? Amikor csak a gonoszság volt benne egész idő alatt és ő okozta Sebastian halálát? Nem ő ütötte el ez igaz, de miatta halt meg. Csupa keserűség és gyűlölet volt az a lány. A másik kérdésem pedig Anette-el kapcsolatos. Ő hova hajtott? Katnek hogy-hogy nem volt gyanús Anette, mikor elmondta ezt a 'Ciki, de Istenhez fordulok' mondatot?

2014. jún. 25. 19:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán már nem is nézed a kérdést, ettől függetlenül szeretném leírni a véleményem. Most néztem meg a filmet, pár perce lett vége. A vége szerintem azért ilyen befejezetlen, hogy mindenki maga találja ki. Én úgy gondolom, hogy Katherine azért sírt, mert sajnálta a büszkeségét. Elveszett a tekintélye, nem tisztelte már senki... szeretném azt gondolni, hogy felismerte a hibáját, és azért, de ez nem lenne valósághű. Annette szerintem hazament, hogy új életet kezdhessen otthon. És Katnek azért nem volt gyanús a mondat, mert nem érdekelte...ott is csak magával törődött. Nem tudom, szerintem túl önző volt észrevenni.
2017. máj. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!