Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lett Hatice gyerekével a...

Mi lett Hatice gyerekével a Szulejmánban?

Figyelt kérdés

Született neki egy (vagy talán több) gyereke, de most nem láttam szerepelni. Mi lett vele?

Most nem arra vagyok kíváncsi, hogy milyen hülyeség, meg hogy semmi történelmi alapja nincs, ezeket én is nagyon jól tudom, de attól még jó nézni!:D



2014. jún. 25. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Az utóbbi gyerekére ráfeküdt :3
2014. jún. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mehmetet (az 1. fiát) agyonnyomta.
2014. júl. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hú, szegény gyerek...:/

Mehmet nem Hürrem fia?

2014. júl. 3. 18:54
 4/8 Adamik Betti ***** válasza:
De, de őt is így nevezte el a Szultán.
2014. júl. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hatice elso gyereke meghalt. Hurrem Inbrahimot akarta megmergezni de mereg a gyerekre is hatott. Szoptatas kozben halt meg ezert Hatice azt hiszi hogy miatta megfulladt.
2014. aug. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség mert meg is fulladt, ha nem tűnt volna fel, elaludt szoptatás közben, ezért fulladt meg.
2014. aug. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem figyelted a filmet... tobbszor is mutatta hogy Ibrahim a mergezett konyvel a kezeben simogatja a babat... aztan tobbszor is beteg volt... figyelni kell a reszleteket nem csak nezni ... igaz nehez ha az rtl klub csak az epizodok negyedet adja azt is tele reklammal
2014. aug. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%
Láttam a film minden részét, de azt is láttam Hatice elaludt miközben szoptatott.
2014. aug. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!