Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok olyan Hófehérke,...

Tudtok olyan Hófehérke, Hamupipőke stb. FELNŐTT változatokat, melyek tetszettek nektek?

Figyelt kérdés

Hamupipőkéből láttam egy olyat TV-ben (régebben), ami tetszett. Szinte ugyanolyan volt, mint a mesebeli, csak sima filmben volt. Megtudnátok mondani a címét és azt az oldalt, ahol meg lehet találni online vagy letöltve?

Hófehérkéből láttam már a Hófehér és a Vadász-t, a tükrök tükröm-öt, ez a kettő nagyon tetszett.

Továbbá a Hófehérke 2001-es változatát, ez már kevésbé tetszett.



2014. jún. 25. 23:34
 1/7 anonim válasza:
Szia! Szerintem már hallottál róla,de van egy új film,amiben Angelina Jolie a főszereplő. A film címe ,Demóna. :) Ez a film a Csipkerózsika film változata és szerintem ezerszer jobb,mint a mese. :) Egy kis különbség van benne,hogy ez nem Csipkerózsikáról szól,hanem a ,,gonoszról" . Én ezt ajánlanám neked,szerintem az egyik legjobb film. Tényleg nézdmeg valahogy,mert én először nem gondoltam volna,de a végén még elérzékenyülés miatt könnyeztem is. :D
2014. jún. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. jún. 26. 11:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Hófehér
2014. jún. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A hófehér és a Vadász,a lány és a farkas,Demóna
2014. júl. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ja és még a Mirror mirror
2014. júl. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat
2015. szept. 26. 12:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Hófehérke, a terror meséje.


Eléggé átdolgozott, de nekem tetszett.

jan. 12. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!