Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kedvenc idézet a Vámpírnaplókból?

Kedvenc idézet a Vámpírnaplókból?

Figyelt kérdés
Úgy értem pl,amikor a 4.évad végén Damon aztmondja Elenának,hogy "Te vagy az életem"...nekem az a kedvencem amikor Klaus Carolinenak: Tyler az első szerelmed. Én az utolsó szándékozom lenni. Bármennyit is kell várnom.

2014. jún. 26. 05:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szinte minden, amit Damon mond.:D Imádom a sötét humorát. Az 5. évadban, amikor Matt-et lehátvédezi az a kedvenc részem.:D
2014. jún. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
én is nagyon bírom DAMON beszólásait az egyik kedvencem az 1 évad ból amikor Damon monta Elenának,hogy "Már az elején mondtam Stefannak, hogy önzőség nem osztozni rajtad. A testvérek megosztoznak a dolgokon, tudod." :)
2014. jún. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%

Mindig vigyázok magamra Elena, és ha okos vagy, te is ezt teszed.

-Katherine Pierce

2014. júl. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%
Damon: Nincs olyan hogy rossz ötlet,csak rosszul kivitelezett jó ötlet.
2014. júl. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%

- Miért nem hagyod, hogy az emberek meglássák benned a jót?

- Mert ha az emberek jót látnak, akkor el is várják azt. És én nem akarok mások elvárásai szerint élni.


Minden, amit szeretek magamban, az te vagy!


Nem vagyok ember és hiányzik. Jobban hiányzik, mint bármi más a világon.


"..Amit mondani készülök, valószínűleg a legönzőbb dolog, amit életem során valaha mondtam. De ki kell mondanom, egyetlen egyszer, csak hogy tudd: szeretlek, Elena. És mert szeretlek, nem lehetek önző veled. Én nem érdemellek meg téged, de a testvérem igen."


"Nem aggódsz, hogy egy napon az összes erdei állat összefog és visszavág? Mármint szerintem dumálgatnak…"

2014. júl. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%

Csak ez az elmebeteg r*banc éli majd túl.

(Katherina)

2014. júl. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Katherine Pierce válasza:
Klaus:Tyler volt az elso" szerelmed,e'n az utolso' sza'nde'kozom lenni,nem sza'mit hogy mennyit kell va'rni.
2014. júl. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
minden egyes klaroline jelenet illetve Katherine: bla bla bla elfáradt a kezem *-*
2014. júl. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Á láv jú Démön! Á láv jú tú Eléna! Kíssz.
2014. szept. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Leülhetek?

Ez a hely foglalt.

(Alaric-Damon)<33333333333

2014. szept. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!