Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Violetta című sorozat újra...

A Violetta című sorozat újra kezdődött? Több lent

Figyelt kérdés

Sziasztok. :) Tudjátok, van a Violetta című sorozat a Disney-csatornán, és a kérdésem az az lenne, hogy az most újra kezdődött, vagy most mi van vele? :o

Nagyon ritkán nézem, mert általában nem vagyok otthon akkor, de a történetet nagyjából tudom, de most valamelyik nap belenéztem, és láttam, hogy ott jár a sztori, hogy Vilu meg Tomas megismerkedtek és Leon szakít Ludmillával. Legutóbb amikor abbahagytam, ott járt, hogy akkor most Jane meg Herman össze fog-e házasodni, vagy Herman észhez tár-e?!

Szóval most mi van? :o



2014. jún. 26. 18:37
 1/9 király kérdés ***** válasza:
Igen, újrakezdték, lement az 1 évad és akkor kezdték el és ha vége lesz megint, akkor kezdődik a 2 évad.
2014. jún. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Krisztike Esztike válasza:

én amúgy ezt nem értem.

Most miért nem kezdik a 2. évadot?

olyan nehéz lenne?

2014. jún. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

szinkronizálás talán??

de nyáron amúgy se igazán szoktak sorozat új részeket adni

direkt így lett kitalálva hogy suli idő alatt menjen

2014. jún. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen :))

és nem tudjátok, hogy hol tudom megnézni az utolsó két részt az első évadból? mert arról lemaradtam :c

2014. jún. 28. 10:46
 5/9 A kérdező kommentje:
És "Violetta a koncert" az egy film a Violettából? vagy az hogy van, mi az pontosan, és mikor van/ lesz stb.? :)
2014. jún. 28. 10:49
 6/9 Krisztike Esztike válasza:

a violetta koncert szerintem a 3. évad nyitó része.

az utolsó részt nézd meg a Sorozatbaráton!

2014. jún. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi:)
2014. jún. 29. 11:34
 8/9 anonim válasza:
a Violetta koncert egy koncertfilm, ami ment a moziban, de hamarosan meg lehet nézni a neten is
2014. jún. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
utolsó: neked is köszönöm :))
2014. júl. 4. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!