Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a kedvenc részed a...

Melyik a kedvenc részed a Jóbarátok című sorozatból?

Figyelt kérdés
ha nincs egy kedvenced, akkor sorolj fel pár részt amit nagyon szeretsz :))
2010. jan. 4. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem azt a hálaadásos részt, amiben Brad Pitt is szerepel.Na, nem miatta, csak gondoltam így mindenki vágja majd, melyik az. A címét nem tudom (vagy lehet, hogy Hálaadás a címe??:D) Szóval ezt nagyon bírom,főleg mikor mindenki elpanaszolja a kívánságait, Joey meg bekiabálja, hogy "Menni akaroooook!!!!!!!" :D:D:D

Meg szeretem még a Barbados-on játszódó részeket is.

2010. jan. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az a rész, amikor Ross elmegy kifehéríteni a fogát...
2010. jan. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

huh..rengeteg van:O

talán mikor Barbadoson vannak,azok a részek nagyon jók.meg amikben Paul Rudd szerepel.(Phoebe Mike-ja)

2010. jan. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
amikor Phoebe énekel a büdös macskáról :D
2010. jan. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amikor Rossnak melege van a bőrnadrágjában, aztán meg nem tudja felhúzni! És amikor a Gladys-képpel ijesztgeti Joeyt Rachel, Rachelt meg MonicaxĐ
2010. jan. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amikor Rachel ül az ablaknál és Ross küld neki egy U2 számot. Meg amikor összevesznek, és Ross valami klubban van azzal a fénymásolós csajjal, és ott is a with or without you megy. Ezeket azért szeretem mert bennükvan ez a szám: )

Amelyikben Phoebe alkotásaival ijesztgetik egymást az télleg jó, meg amikor Joey írja Chandler meg Monica esküvői köszöntőizéjét, és ninoszimaszótár: D Homo-sapiens duó termetes aortapumpával: D

Most így hirtelen több nem jut eszembe. Esetleg még az, ami magyarul asszem nem jelent meg, csak angolul, az utolsó előtti rész, amiben kb összefoglalnak mindent, megszólalnak a színészek, hasonló jók. Meg poénos elrontott jelenetek meg iylesmik is vannak benne, az tökjórész: ) De egyébként imádom mindet, megunhatatlan, legyőzhetetlen, a legjobb: )

2010. jan. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem az amikor Rachel Turpisságokat tanít Bennek. Bár az összeset nagyon szeretem. Ja,meg azt is szeretem amikor Rositanak Rachel eltöri a támláját
2010. jan. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amikor Ross a volt barátnőjéhez megy hogy vissza vegye az EPER színű ingjét de végül annyi sül ki belőle hogy elkell bújnia... :)
2010. jan. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A legkedvencebb, amikor megnézik azt a régi családi videót, amikor Ross el akarja vinni Rachelt a bálba:)


A másik meg amikor visszaemlékeznek két régi hálaadásra: amikor Chandler kövérnek nevezi Monicát és amikor Monica ráejti a kést Chandler lábára.


Ja meg a Féltékenység című rész :D a zenélő bogárral meg a kvartettel, kész :D de a legjobb amikor Joey felvázolja a jövőt :D

2010. febr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!