Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van egy régi mese, amit...

Renáta1991 kérdése:

Van egy régi mese, amit régóta keresek, de nemtudom a nevét. Tudnátok nekem segíteni? A többi lent!

Figyelt kérdés
1991-ben születtem, tehát azoktól kérnék segítséget, akik kb velem egykorúak, vagy idősebbek kicsivel. A mese egy beteg koaláról szól, és egy kislány próbál neki segíteni, hogy ne vakuljon meg a koala. Arra emlékszem még a meséből, hogy állatkert is van benne, meg utaznak, és a kislány azthiszem énekel vagy táncol, hogy össze szedje a pénzt a koala szem műtétjére(de ez nem biztos). A legvégén a koala egy színpadon táncol, énekel, és ott dobja el a szemüveget, és happy end a vége. :) nagyon aranyos a hangja a koalának, a kislány meg azthiszem vörös/barna hajú. Ha valaki megmondaná a mese nevét, nagxon hálás lennék :)) Köszönöm
2014. jún. 28. 22:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem ez a mesesorozat rémlik még s Nickelodeonról:

Noozles

http://www.youtube.com/watch?v=oEZVaD1psOE

2014. jún. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!