Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Walking dead 4. évad Fox...

Walking dead 4. évad Fox magyar szinkronnal?

Figyelt kérdés
Valaki megtudná mondani hogy kb mikor jon ki a faszon magyar szinkronnal ne tippelgessetek lecci csak az irjon aki tudja koszonom

2014. jún. 30. 08:59
 1/7 adikov válasza:
0%
Minek kell magyar szinkron? Egy nagy szar lett. Feliratosan sokkal hangulatosabb, nem értelek titeket. Ha meg nem tudod olyan gyorsan olvasni akkor még gyerek vagy az efféle sorozatokhoz.
2014. jún. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Google a barátod:

[link]


Amúgy meg nézd feliratosan, vagy angolul sokkal jobb, a szinkront úgy elcseszték ahogy csak lehetett.

2014. jún. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ertem en de mar elkezdtem igy nezni 3evadot vegig te sem szivesen nezdned mashogy
2014. jún. 30. 09:42
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi amugy a valaszt csak wikipedian elirtak mivelm meg nem megy a 4.evad mert most ujrakeztek az elso 3ig szerintem valahol juliusba adjak le csak ez nem biztos
2014. jún. 30. 09:45
 5/7 anonim válasza:
Nem kell ezen vitatkozni:) nekem szinkronosan jobban tetszik:) és igen , már elkezdték szinkronizálni :)
2014. aug. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 sorvaszac válasza:
gyerekek nem unalmas még ez a gúgül a barátod duma ?? elsőnek se volt vicces de mára már szánalmas kategóriába sorolható -.-"
2014. szept. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mondanám jonak a feliratosan nézést ,mert ugy nem tudsz annyira figyelni a dolgokra...
2014. szept. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!