Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok olyan animációs...

Mondanátok olyan animációs filmeket (meséket) ami családi szorakoztatásra van?

Figyelt kérdés

úgy értem, hogy nem csak a kicsiket nevetteti meg hanem az idősebb gyerekeket/ felnőtteket is.

mint pl. a Shrek.


2014. jún. 30. 15:48
 1/1 anonim ***** válasza:
A Pixar studió filmjei tipikusan ilyenek. Szórakoztatóak a gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt. Toy Story, Némo nyomában, Szörny Rt, Lecsó. Nekem még tetszett a Merida is. Ezenkívül a Disney-féle Aranyhaj is bejön. Személyes kedvencem a Rontó Ralph mellett. Nagyon szeretem a Jégkorszakot és a Gru-t is. Sokaknak bejön még a Madagaszkár is, de engem attól a rosszullét kerülget. Viszont az Így neveld a sárkányodat egész jó lett a Dream Works-től, még a 60 éves apámnak is tetszett. Nem animációs, de bármikor megnézem az Oroszlánkirályt, Mulánt, Vukkot, Mackótestvért, Dzsungel könyvét.
2014. júl. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!