Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hanyadik resz hanyadik epizod...

Hanyadik resz hanyadik epizod (kb) mikor a pretty little liarsban a lanyok belognak egy korhaz bonctermebe?

Figyelt kérdés
Csak mert valahol itt tartottam, aztan egy ideig nem nem neztem a sorozatot es elfelejtettem hogy mikor is volt ez a resz...:(

2014. júl. 2. 00:16
 1/8 anonim ***** válasza:
azt hiszem 3.évad 23.rész
2014. júl. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2014. júl. 3. 01:40
 3/8 anonim válasza:

2.évad közepe fele. Mert én csak 1-2. évadot láttam és most volt kb. a 2.évad közepén.:)

de én fel is adtam a sorozatot, mivel már berendeltél a 7.évadot is és annyira unalmas lesz és elfogják a húzni..

2014. júl. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor bocsi,de abban a részben is van ilyen amit én írtam
2014. júl. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oke ;) meg jo h megegyszer megneztem mit irtal mielott elinditottam a resz am koszii :)
2014. júl. 3. 23:13
 6/8 anonim ***** válasza:
most néztem meg azt a részt, és a 3. évad 23.rész az.:))
2014. júl. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ok koszii :)
2014. júl. 6. 00:45
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyebkent most neztem meg a 2x8 at es abban is belogtak a boncterembe... ugy h fogalmamsincs hol tartottam...de mindegy most majdnem az elejetol kezdtem :)
2014. júl. 6. 01:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!