Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film lehet ez?

Melyik film lehet ez?

Figyelt kérdés

Még kisebb koromban láttam az rtlen egy filmet, a jackson five előtt, vagy után adták.


Egy nő volt a központi szereplő akinek valamilyen kapcsolata volt egy másik nővel a múltból, és folyamatosan megélte a nő életét. A szülését is azt hiszem. És a vége az hogy felnyitnak egy családi sír ( a nőét és családjáét,) és hiányzik egy tetem. Azt visszateszik és elmúlik az egész "kísértés"



2014. júl. 3. 00:59
 1/8 anonim válasza:
Fogalmam sincs mi a címe, de ezt én is keresem egy ideje, jó régen láttam.
2014. júl. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Eszedbe jut még valami? Apró dolgok is segíthetnek.

Hol találják meg a tetemet?

2014. aug. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom hol. Azt tudom, hogy a nő ikreket szült a múltban azt hiszem. És belehalt a szülésbe, vagy csak nagyon beteg lett tőle talán, és így az egyik gyereket letagadták, vagy ilyesmi. ezért hiányzott a kriptából. Másik sírban volt amúgy azt hiszem. jujjj vagy lehet h valami padláson. amúgy a nő a földön szült egy takaróval, meg egy másik asszonnyal. már ilyen fadeszkás talajon.
2014. aug. 4. 21:12
 4/8 anonim ***** válasza:
2014. aug. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ennél régebbi, de köszi:)
2014. aug. 5. 13:18
 6/8 A kérdező kommentje:
már 2007ben is adták a tv2*-őn nem az rtlen. ezekszerint én is ott láttam. de ez nem az az adás. mert az észbontó következett utána
2014. aug. 5. 14:22
 7/8 anonim ***** válasza:

The Woman in Black (1989)?


http://www.youtube.com/watch?v=7eQ5sFNUg9M

2014. aug. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem:((( És ez mégcsak nem is hasonlít:((
2014. aug. 6. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!