Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valami izgalmas, érdekes, és...

Valami izgalmas, érdekes, és egyben szerelmes sorozatot tudnátok ajánlani? Pretty Little Liars, American Horror Story milyenek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Valami olyat, ami tényleg kihagyhatatlan és nagyon jó, izgalmas, érdekes, esetleg elgondolkodtató, és érzelmek is vannak benne. A Teen Wolfot imádom, nálam például ez a sorozat ebben a kategóriában van. Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2014. júl. 3. 20:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%

Vampire diaries, The originals


Pretty Little Liars is jó, csak a vége felé már kezd unalmas lenni :/

2014. júl. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Muci2121 válasza:
100%
pletyka fészek! nagyon jó és izgalmas sorozat és romantika is van benne
2014. júl. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Twisted, Star Crossed
2014. júl. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az American Horror Story nagyon , ha kicsit félősebb vagy akkor a 3. évaddal kezd mert az a legkevésbé ijesztő ( az évadok nem függenek össze, de a szereplők naggyából ugyanazok. Az első évad ( The Murder House egy kísértetházról szól, a 2. ( Sylium ) egy elmegyógyintézetben játszódik ( ez a legfélelmetesebb mivel elég komor és sötét a hangulata, de eszméletlenül jó. A 3. évad ( Coven ) az inkább vicces mint félelmetes. Ez az évad boszorkányokról szól. Remélem segítettem :)
2014. júl. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak:

az American Horror Story második évadának címe Asylum.


Amúgy az AHS nagyon jó, ajánlom azoknak, akik szeretik a beteg sorozatokat.

2014. júl. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A titokzatos ***** válasza:

A bárka

Internátus

Őslények kalandorai

Őslények kalandorai - Új világ

2014. júl. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Neszi Petra ***** válasza:
HART OF DIXIE <3 nagyon jóó :))))
2014. júl. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek. :)

A The Originalst akkor is érteni fogom, ha a Vámpírnaplókat nem láttam? Mert úgy tudom, a két sorozatnak van valami köze egymáshoz...

2014. júl. 10. 18:50
 9/16 anonim válasza:
Sherlock Holmes (arra gondolok amiben Sherlockot benedict cumberbatch játsza) bár lehet nincs benne annyi romantika de érzésekkel tele van. The Walking Dead: Mindenképpen tudom ajánlani, igaz hogy zombie-s DE(!) nem olyan mint a többi zobie apokalipszisről szóló film. Alig van benne ijesztő jelenet inkább az ember lelki világára hat. Az összetartozásról, a család fontosságáról a szeretetről szól és az emberi érzések végtelenül hosszú skáláját láthatjuk benne! Érdemes elkezdeni! Először mikor nekem ajánlották nem akartam elkezdeni mert utálom a zombie-s filmeket vagy történeteket de ez tényleg más! :)
2014. júl. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Heartland


Anubis házának rejtélyei ;D

2014. júl. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!