Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pretty Little Liars ban mikor...

Pretty Little Liars ban mikor derül ki "A" valódi személye? AZT NE MONDJÁTOK MEG KI "A"! Mind az 5 évad "A" zaklatásáról lesz szól vagy már az 1. évadban kifog derülni ki is ő?

Figyelt kérdés

AZT NE MONDJÁTOK MEG KI "A".


Még csak az 1 évad 16. részénél tartok de már most zavar, hogy nem tudom ki is "A" aki üzenget a csajoknak.



2014. júl. 3. 23:31
1 2
 1/18 anonim válasza:
49%

Elvileg az 5. évad legelején derült ki, hogy kicsoda 'A'.

Annak ellenére, hogy megtudtuk ki az, szerintem többen vannak benne, és nem csak egy személy 'A'.

2014. júl. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Én a 4. évad elejénél tartok, de még se híre se hamva :) Vagyis voltak találgatások, de most pont ott tartok, hogy mégsem. Aztán majd kiderül :) De már engem is baromira idegesít. Kitalálhatnának már valami új érdekességet a sorozatba, mert még 4-5 évadon keresztül én ezt már biztos nem fogom bírni nézni :D
2014. júl. 4. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Először a 2. évad 25. részében derül ki valami 'A'-ről, viszont utána meg még találgatnak, rájönnek, hogy A csapat van (több ember), aztán az 5. évad 1. részében lesz szintén egy olyan dolog, ami A-val kapcsolatos. Úgyhogy én már végignéztem azokat a részeket, amiket lehetett, de még mindig nem tudtuk meg pontosan, hogy kicsoda "A".
2014. júl. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
5. évadban kiderül és nem tudom, h egy ember van e. De kiderül ki A.....lesz vele. Azonban az 5. évad 6. epizodjában a promoban azt láthatjuk, h A visszatér. Mona még tuti h A szerintem
2014. júl. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
A második evad végen derül ki A! Aztán kiderül, hogy ő csak egy kis A, es meg többen is vannak.
2014. júl. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Kik vannak benne az A csapatban? Én még csak a 2. évad 6. részénél tartok.
2014. júl. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

SPOILER


Mona nem A mert Monát megölik, Mona csak egy kis báb volt. Van egy fő A aki vagy Alison, aki zseniális módon követte el ezeket a dolgokat saját maga ellen is, vagy valaki más :D

2014. okt. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%

A sorozat összesen 7 évados lesz, állítólag akkor fog majd kideülni.

Megy a zöld kéz? :)

2014. nov. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Az, hogy ki A, az eddigi részekből nem derül ki. Van egy bizonyos csapat, az A csapat, de nekük sincs fogalmuk róla, hogy ki valójában A. Sokszor azt hiszik, hogy tudják ki az, de még az ötödik évadban (amikor Alison-t gondolják A-nak) sem derül ki, hogy ki az.
2015. jan. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mona nem lehet A, mert meghal. Valószínűlrg Ali öli meg.
2015. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!