Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki tud, és mit a Gun Gale...

Ki tud, és mit a Gun Gale online történetéről és kirito-ék szerepéről az animében?

Figyelt kérdés

2014. júl. 4. 11:04
 1/6 sasika12 ***** válasza:
Én is merem a történetet nagyon szép és izgalmas de nem tudom pontosan mit szeretnél tudni .Kérlek fejtsd ki jobban.
2014. júl. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát azt szeretném tudni hogy kirito-ék milyen fontosságú szerepet kapnak a GGO-ban illetve hallottan olyat is hogy kirito lányként fog szerepelni benne egy modul segítségével , és hogy ez igaz e? ezekre gondoltam
2014. júl. 4. 11:32
 3/6 A kérdező kommentje:
de ha még lesz valami akkor küldök privátba , jó ? :)
2014. júl. 4. 11:36
 4/6 sasika12 ***** válasza:

Igen a karaktere lány lesz egy játék hiba miatt.Elméletileg hétvégén lesz magyarul nagyon várom mert SAO 1.évadát imádtam.

Elméletileg az is egy az SAO hoz hasonló világban játszódik de egy posztapokaliptikus változatában.

2014. júl. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én is úgy tudom most hétvégén lesz első rész magyarul , de találtam valami érdekeset A light novel szerint Kirito egy M9000es, ritka avatártípust kapott, mely kizárólag csak az extrém játékidővel rendelkező játékosok kapnak. Az avatár különlegessége ( és értéke o.o ) hogy nőies jegyekkel rendelkezik. TEHÁT!!! Kiritonak férfi avatárja van, csupán kicsit (nagyon) nőiesen néz ki
2014. júl. 4. 12:06
 6/6 anonim ***** válasza:
itt egy link már privibe elküldtem de ide is kirakom aki keresné [link]
2014. júl. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!