Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ilyen filmeket keresek már...

Ilyen filmeket keresek már régóta, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Romantikus tinifilmeket, drámákat keresnék. Visszaolvasgattam, és rengeteg ilyen kérdés van, de a válaszok szinte mindegyikben ugyan azokról a filmekről szólnak. Először leírom, mik azok, amiket már láttam: Keith, 3 méterrel a felhők felett, Séta a múltba, Kedves John, Hallgass a szívedre, Holdember, Változó szerelem, Egy nap (ez nagyon tetszett). Olyan filmet keresnék, ami nem közhelyes, és tényleg, igazi szerelem van benne, és van benne sok romantikus jelenet (de ismét kikötném, hogy ne legyen sablonos). Nem az a lényeg, hogy ne is legyen mellékszál, hanem az, hogy igazi szerelmet lássunk benne. Mindegy, hogy jó, vagy rossz a vége, lehetőleg tinédzserek szerelméről szóljon, sőt, olyan filmet is nagyon szívesen fogadnék, ami az első szerelmet követi végig (ilyet már régóta keresek, de eddig nem találtam). Lehetőleg komoly filmek legyenek, nem szeretem az ilyen Amerikai pite kaliberű filmeket. Előre is nagyon nagyon köszönöm mindenkinek :)

2014. júl. 5. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerelmünk lapjai

P.S. I love you (habár ez nem tiniszerelem, de nagyon jó)

Emlékezz rám

Levelek Júliának

Fogadom

Love Story

2014. júl. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most veszem észre mennyi filmet kihagytam: A Szerelmünk lapjait, a Fogadom-ot és Emlékezz rám-ot is láttam már, de a többit köszönöm:)
2014. júl. 5. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!