Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen filmeket ajánlatok?

Milyen filmeket ajánlatok?

Figyelt kérdés

Hali! 12 éves vagyok és hát IMDb top 250-es listáról amiket megnézhetnék.

Ezeket ne ajánljátok mert láttam: Mechanikus Narancs, Keresztapa (csak az 1. részt), Ponyvaregény, Kutyaszorítóban, Kill - Bill (1-2), Amerikai szépség, Truman Show, Harry Potter 7.2, Szörny Rt., Jurassic Park, Forrest Gump, Toy Story (amelyikek top 250-esek), A remény rabjai, 12 év rabszolgaság, Django elszabadul, A faun labirintusa, Az elefánt ember, Amelie csodálatos élete, Hetedik, Millió dolláros bébi, Gettómilliomos, Indiana Jones 1,3 , Amerikai História X, Vissza a jövőbe, Csillagok háborúja 1-3, Léon a profi, Egy makulátlan elme örök ragyogása, Becstelen brigantyk, Fel!, A nagy Lebowski, Így neveld a sárkányodat (még csak 1) , Rocky, A karib tenger kalózai 1 .

Ajánlhattok 7 és 8 pont közöttit is amit legutóbb láttam: Miss Daisy sofőrje.

Köszi.



2014. júl. 6. 21:22
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy egy két filmet kihagytam meg vannak olyan filmek amiket nem teljesen láttam mint pl. Harcosok klubja, Sin city, Nem vénnek való vidék
2014. júl. 6. 21:27
 2/12 slenderman2001 válasza:
Híd terrabithia főldjére című fimet ajánlanám :):)
2014. júl. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt láttam és azon majd nem besírtam.
2014. júl. 6. 21:30
 4/12 A kérdező kommentje:
De attól még nagyon szeretem meg azt egy magyar ember rendezte.
2014. júl. 6. 21:32
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha 12 vagy, akkor az egyik legjobb amit megnézhetsz, majd azok, amiket most néztél. Mondjuk 6-8 év múlva, teljesen másként fogod értékelni őket. ;)


Egyébként: Bourne trilógia, A zuhanás, A hullám, Egy csodálatos elme, Mary és Max, Gran Torino, Good Will Hunting, Idétlen időkig


Meg még naphosszat lehetne sorolni, a top 250-es listán kívül még van számos jó, userek által összedobott lista is, azokból is érdemes csemegézni.

2014. júl. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi. A csodálatos elme a nővérem kedvenc filme akivel kb. a filmek 80 százalékát néztem.
2014. júl. 6. 22:08
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja meg most majd a Psycho-t akarom megnézni. Légyszi ne mondjátok majd, hogy az nagyon nem neked való mivel a Mechanikus narancs a kedvenc filmem.
2014. júl. 6. 22:09
 8/12 A kérdező kommentje:
Ja megláttam azt a 2011-es filmet ami fekete fehér és néma szereplők vannak benne. Az 1920-as években játszódik egy nagy színész sikereiről majd bukásáról. Már nem tudom mi a címe de az is jó film.
2014. júl. 6. 22:11
 9/12 anonim ***** válasza:
A némafilmes a címe. Ha bejött, akkor érdemes megnézni Chaplintől is egy-két filmet (pl. A diktátor, Modern idők, Aranyláz)
2014. júl. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Túró Rudolf azon èn is gondolkodtam màr. Mindenkinek ment egy zöldpacsi csaknekednem Túró Rudolf mer vèletlen kèket adtam.
2014. júl. 7. 09:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!