Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Transforme...

Mi a véleményetek a Transformers 4. részéről?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon rossz film. Nem is lehet filmnek nevezni, semmi sztori, tele hibákkal és sztereotip karakterekkel.

2014. júl. 6. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:

kaka, a szinkronhang is az

Az első kettő oké, a harmadikba a csaj volt rossz választás, a 4. számomra gyenge volt.

2014. júl. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Abból a szempontból haladás a többihez képest, hogy a robotok nagyobb szerephez jutnak és jobban kitűnik a személyiségük. Sok rajongó szerint a többivel ellentétben ez már vérbeli Transformers filmnek nevezhető. Nincs is olyan sok durva, alpári poén, mint a fingós vagy heregolyós robotok. És végre volt egy valamirevaló, komolyabban vehető gonosztevője is.


De amúgy hihetetlen slampos és lusta egy film, és mivel ez a negyedik rész, már a sok akció is fárasztó és érdektelen. Mintha azt hinnék, hogy minél többet látjuk a főszereplőket menekülni meg akrobatikázni, annál jobban fogunk majd irántuk érdeklődni. Van egy-két klassz momentuma, de ezek bőven nem elegek ahhoz, hogy ellensúlyozzák a film egyéb hiányosságait, főleg mivel már semmi újszerűsége nincs annak, hogy alakváltó robotokat látunk.

2014. júl. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézhető. Igaz, hogy a történet full 0, de a látvány nem olyan rossz de nem is nagyon jó.
2014. júl. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A mai mozifilmektől ne várjunk már történetet :D Ezek mind szutyok látványfilmek
2014. júl. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a legjobb transformers film,amelyet valaha láttam.
2014. júl. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez eléggé kétséges hogy ez lenne a legjobb Transformers. A látványon kívül semmit sem tud felmutatni. Én kedvelem a rendező filmjeit de látszik a filmen hogy ráunt már a robotokra. Csak azért csinálta meg mert a stúdió bezsarolta. Csak így kapott pénzt a Pain és Gain-re. Ez volt a feltétel.
2014. júl. 10. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!