Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Smallville című sorozat...

A Smallville című sorozat miről szól? Nektek tetszik?

Figyelt kérdés
Az érdekelne,hogy miről szól,mivel az Odaát c. sorozatos kérdések után néztem,és ezt is kiadta az egyik kérdésben.Eddig a Vámpírnaplókat,Az Ősieket,Farkasbőrbent,Hazug Csajok Társaságát,stb. néztem.Ez milyen ezekhez képest?
2014. júl. 7. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Superman fiatalkoráról. Én nem szeretem, de sok rajongója van.
2014. júl. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az első lényegében le írta a választ, de fellelhetőek benne dc-s képregény hősök is, Green arrow, Hawkman és még sokan mások:) Nem rossz sorozat, de nem is a legjobb. Ha unatkozol akkor nézhető de vannak ennél sokkal jobb sorozatok mint pl: Trónok harca, Vikings, Dexter, Breaking Bad, Spartacus, Homeland. Nézzél rájuk, érdemes!
2014. júl. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első pár évad olyan mint valami tinisorozat némi akcióval, de aztán egész jó kis drámasorozat lesz belőle. Nekem bejött.
2014. júl. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én rá voltam kattanva egy időben szerintem egész jó.
2014. júl. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek ;) Az a baj,hogy ilyen akciófilmeket nem nagyon nézek,mármint a felsoroltak is elég akcióval telik,de nem úgy gondoltam: Kocsirablás,fegyverestámadás,nindzsatámadások,stb.. :D

De én maradok a természetfelettis sorozatoknál ;)

Azért,mert ha ilyen bozsis-vámpíros-szellemes,akkor benne vagyok,és nézem,de ezek szerint nem olyan... + sem a Batmant sem a Spidermant,sem ilyeneket nem láttam :P

2014. júl. 9. 09:41
 6/6 ibelieveinfairies válasza:
Ha a története nem is elég akciódús, nekem pont azért a kedvencem mert olyan nyugis és nem kell bosszankodnom minden rész végén a cselekmény miatt mert mindig lezárják. És tele van életbölcsességekkel: pl. nevessetek ki de én példaértékűnek tartom Jonathan és Martha Kent szülői mintáját. Ezenkívül színessé teszi a sorozatot a sok érdekes jellemmel bíró szereplő. Kikapcsol egy nehéz nap után és mindig reményt abban hogy higgyek a jó emberekben:)
2015. dec. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!