Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kovács Ottilia színésznőről...

Kovács Ottilia színésznőről nem találni semmi információt, tud róla valaki valamit?

Figyelt kérdés
Érdekelne az István, a király Rékájának munkássága,de sehol sem akadok rá, csak 3 filmjére na meg a Julianus barát részeiben való alakítására találtam, de ezeken kívül még csak egy kép , vagy egy lábjegyzet sincs róla sehol.

#színésznő #király #István #Réka #munkásság #Kovács Ottilia #tud-e róla valaki valamit
2014. júl. 8. 23:49
 1/1 Gyurika2005 válasza:
A Budapest táncegyüttes tagja volt évtizedekig, tehát igazából néptáncos.Kisebb szerepei mellett, egy főszerepe volt, az 1982-es Guernica című filmben.A filmet az NFI honlapján ingyen ki lehet kölcsönözni.Fotókat elsősorban tánccal kapcsolatos írásokban, újságokban lehet róla találni, pl a Táncművészet magazin régebbi számaiban.Interjút még én se találtam vele.
2023. aug. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!