Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Emlékszik valaki arra az...

Emlékszik valaki arra az UFO-s/ idegenes filmre, amiben volt egy olyan jelenet, ahol az emberek valahogy eljutottak az idegenekhez és nagy üres termekben mászkálnak és a padlót alakítják meg fények villognak rajta, mint egy visszaszámlálás?

Figyelt kérdés
Sajnos csak erre a részletre emlékszem, hogy ment valami visszaszámlálás, a padlón lévő fényes formák írták ki. Valamikor a 90-es években készülhetett, még kicsi voltam, mikor láttam. Köszi a megmentőmnek, google-t már próbáltam, de esélytelen ennyi infóval :D

2014. júl. 9. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg a betolakodók című filmre gondolhatsz! Legalábbis szerintem! Az '92-es!
2014. júl. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet, belenéztem Youtube-on, sajnos nem erre gondoltam :/ Amit én keresek, valami jó nagy költségvetésű Hollywood-i produkció volt, mert emlékszem, hogy nagyon faszán voltak megcsinálva az effektek...És nem a Kapcsolatra gondolok, azt most néztem :) (mielőtt valaki azt mondaná)
2014. júl. 9. 09:58
 3/4 Warren Scott ***** válasza:

@ kérdező - Hogy mit csinálnak a padlóval? xD

Ha már több részletre nem emlékszel, próbáld meg érthetőbben fogalmazni a kérdést, mert hiába szeretnék segíteni, ha már a kérdést sem lehet egyértelműen értelmezni.

2014. júl. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elég jól tudok fogalmazni, de nem tudtam jobban...Olyasmi rémlik, mintha gyűrűk forognának el egymás mellett, változtatja az alakját a padló, de tényleg nem emlékszem többre. Az egyetlen biztos pont a fényekből, idegen betű szerű formákból álló visszaszámláló
2014. júl. 9. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!