Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerelmes film? (lent)

Szerelmes film? (lent)

Figyelt kérdés

Olyan filmet keresek ahol a szereplők felnőttek(de nem ARRÓL szól,lehet olyan jelenet benne de...ajj remélem értitek:D)az eleje szomorú de a végén happy end lesz.:)

Nem is tudom...olyan kell amiben a film közben mondjuk nem lehetnek együtt valamiért,vívódnak az érzéseikkel.De a végén...:))

14/L



2014. júl. 9. 14:09
 1/2 Fényember válasza:

Amúgy csak azért nem válaszol senki mert ha beírod hogy "szerelmes filmek" rögtön kiad vagy 100 normális találatot..de csak hogy válaszoljak (ha már mások ez miatt lusták voltak tök jogosan)

P.S. I Love you

Charlei St. Cloud halála és élete

Benjamin Button különös élete

Emlékezz rám

Ne engedj el

Vizet az elefántnak

csak hogy pár klasszikusat írjak (bár ezektől nem annyira csöpög a tv-d..és van mondanivalójuk is (inkább szomorúbbak)) :)..ha kell még írj privátban szívesen írok még ilyesmi filmeket. :)

2014. júl. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi.Elég lesz.Amúgy nem tudom honnan veszed hogy nem szeretem a klasszikusokat de azért köszi hogy válaszoltál.
2014. júl. 9. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!