Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Animések, ha egyetlen kedvenc...

Animések, ha egyetlen kedvenc animét lehetne mondani, melyik lenne az és miért?

Figyelt kérdés
2014. júl. 10. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Tenkuu no Escaflowne

A miért kicsit nehezebben megmagyarázható. Az első animék között volt, amit láttam, nagyon tetszik a rajzolása és maga a történet is, a szereplők nagyon el vannak találva benne. De leginkább: azért ez a kedvenc, mert minden általam látott anime közül ez áll mai napig a legközelebb a szívemhez.

2014. júl. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fairy tail:Sok harc,akció mellett van benne romantika,vigjáték a szereplők jól kivannak találva,a történet egyaránt izgalmas.
2014. júl. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kuroko no Basuke

Sok karakter. Jó karakterek. Izgalmas "akciók". Kuroko ;)

2014. júl. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
katekyo hitman reborn: azért, mert vicces, jók benne a harcok és jó karakterek vannak benne.
2014. júl. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Guilty crown (sok harc, hatalmas fordulatok, romantika, posztapokaliptikus)
2014. júl. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Code Geass. Számomra az első számú és legjobb anime. A karakterek mindegyike megfelelően ki van dolgozva, mondhatnánk, hogy még a legjelentéktelenebb mellékszereplő is. A befejezése a legjobb, amit láttam. A szinkronhangok és a zenék valami fenomenálisak. A történet és a történetvezetés is a lehető legjobb. Szerintem a grafika is nagyon szép.
2014. júl. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sao(sword art online): nagyon a szivemhez nottek a karakterek, jok a harcok(foleg a csontvaz es Heatcliff es), .SPOILER. Megamikor vege van a sao-nak sztem a tunderes is jo volt vagy legalabbia nekem tetszett...nemtudom miert vannak rolla negativ velemennyel :(, na meg ugye a szerelmi szalak..:D

/+Snk/

2014. júl. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!