Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplók vagy The Original...

Vámpírnaplók vagy The Originals? Melyik a jobb? Mi volt a véleményetek ezekről a sorozatokról? Érdemes őket megnézni?

Figyelt kérdés
Ha mindkettőt meg akarom nézni, akkor mindegy, hogy melyikkel kezdem? A The Originalst is nézhetem előbb? És még egy fontos kérdés: Melyik sorozat hány évad és hány érszM

2014. júl. 10. 20:16
 1/5 A kérdező kommentje:
*rész
2014. júl. 10. 20:17
 2/5 anonim válasza:

Mindenképpen a vámpírnaplókkal kezd, mert annak a spin off-ja a TO (The Originals). Ha a TO-val kezded nem fogod érteni az egészet. Nagyon is érdemes én személy szerint imádom mind kettőt... Nem tudok köztük dönteni mind a kettőt imádom bár jelenleg a TO jobb mivel az az új teljesen friss a story de neked mind a kettő új lesz:)

A vámpírnaplóknál jelenleg 5 évad ment le az évadok 22 részesek bár a 4. évad 23 részes mivel a ballagásnak külön leadtak egy részt. A The Originals-ba még csak 1 évad van ami szintén 22 részes. Én csak ajánlani tudom mind kettőt!

2014. júl. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :)
2014. júl. 10. 23:13
 4/5 anonim válasza:
vámpírnaplók <3
2014. júl. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Természetesen a vámpírnaplókkal kezd aztán ha elérted a 4. évadot az 5. évadot kezd el a TO-val együtt egy részt itt a másikat ott stb.
2014. júl. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!