Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt az a horror film amin...

Mi volt az a horror film amin egész végig vagy nagyrészt féltetek és sokszor megijedtetek? Fontos

Figyelt kérdés

Nem baj ha undorító, groteszk, jöhetnek. Mondjuk a top 2 film.

Az öregebbeknek mondom, hogy régit ne írajatok, nem azért mert azok rossz filmek, de a tűréshatára az embernek folyton nő pár évtized alatt is, és már nem ilyesztő, ráadásul a régebbi filmek azoknak nyújtanak igazán nagy élményt akik látták már a megjelenés éveiben.

Szóval olyant keresek ami után seprűnyéllel kapcsolod fel a villanyt a lakásban. Igazi sötétszobás max hangerős filmet. Köszönöm!!



2014. júl. 12. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem az Ideglelés volt elég durva mikor először láttam.És a tetejébe egydül otthon éjszaka az egyik csatornán néztem!ne mondjam több napig a hatása alatt voltam! :)
2014. júl. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt láttam, de köszönöm jöhetnek még a válaszok.
2014. júl. 12. 11:46
 3/7 anonim válasza:
Kéjutazás. :D
2014. júl. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tükrök
2014. júl. 13. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Synesztro ***** válasza:
26/F Tiszta poén, de régen Elijah Wood Faculti nevű horrorja kísértett minket éveken át gyerekként, pedig láttunk 50 szer borzalmasabbakat már akkor is.:D Ma már szinte röhej hogy remegtük végig újra és újra, mind1 hányszor néztük meg;D Egyébként egyáltalán nem nagy eresztés;D
2014. júl. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a tükrök jó:) jöhet még, nem tudom ilyesmikre gondolok mint a japán groutesk vagy a mártírok, esetleg az evil dead3, igaz ezek inkább az undorító kategória
2014. júl. 13. 18:06
 7/7 anonim ***** válasza:
A fekete ruhás nő
2014. júl. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!