Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tulajdonképpen az Emberi...

Tulajdonképpen az Emberi százlábúnak mi a lényege?

Figyelt kérdés
Én még életemben nem néztem meg ezt a filmet, csak a trailert és szerintem ez nem egy horrorfilm, hanem egy beteg ember agyából kipattant értelmetlen baromság. Valószínűleg meg sem fogom nézni, mondják sokan, hogy ,Fú emberi százlábú, éjjel a WC-re sem mersz majd kimenni, olyan durva'. Én csak a bemutatót láttam, de ebben hol van itt a horror? Mi a lényege a filmnek? Mert a bemutatóból meg a filmleírásból annyi jött le, hogy van egy beteg orvos, aki embereket ragaszt össze úgy, hogy az egyik ember száját a másik ánuszához varrja hozzá. És akkor mi lesz, ha összevarja őket? Ennek mi az értelme?

2014. júl. 12. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
egy gusztustalan, film, ami csak arról szól hogy egy ember összvarja az emberek száját és popsiját, hogy ne tudjanak elmenekülni elvágja a szalagot a lábuknál stb...ja meg az emberek mivel össze vannak varrva ezért egymásba hánynak és nyomják ki a barna medvét a lyukból..ha megnézed tuti elkap a hányinger
2014. júl. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, de ezt még férfi létemre is undorítónak találom. Illogikátlan, gusztustalan, értelmetlen baromság lehet ez a film. Ki az, akinek ilyen egyáltalán a fejéből kipattan, hogy egy olyan filmet rendezzen, ami arról szól ezek szerint, semmi másról, hogy hogyan varrja össze az embereket egy őrült ember és hogyan hánynak, fosnak, kakilnak egymásba ezek az emberek...az igen, gratulálok.
2014. júl. 12. 16:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"hogyan hánynak, fosnak, kakilnak egymásba ezek az emberek"


Lényegében aki valóságshowakat néz, ugyanezt csinálja, csak ott nincsenek összevarva az embereket, csupán összezárva. Szóval elég nagy igény van rá, vagy így, vagy úgy.

De ha azt vesszük minden filmnek, sorozatnak, shownak csak annyi értelme van, hogy szórakoztasson. Ha valakinek ez a fétise vagy ilyesmi, akkor meg is van az értelme. Igazából ennyi.

2014. júl. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%

De, horrorfilm. Nemcsak az a horror, ami ijesztő, a szó jelentése lefedi az undort is.

Miért kéne, hogy értelme legyen? A filmművészet célja az érzelemkifejezés is. Ez a film nyomasztó, mint sok horrornál, itt is a kiszolgáltatottság és a szenvedéstől való rettegés a meghatározó. Ha így rá tudsz hangolódni, akkor izgalmas a film.


'És akkor mi lesz, ha összevarja őket? Ennek mi az értelme?'

A horrorok elenyésző részének van mélyebb tartalma (Pl.: Mártírok), úgyhogy ez ostoba kérdés volt. Az ilyen filmeknek a hangulata dominál, hogy azzal képes legyen azonosulni a néző.

2014. júl. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!