Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Igazábol szerelem- actually...

Igazábol szerelem- actually love. Nektek ki a kedvenc parosotok, vagy a kedvenc reszetek?

Figyelt kérdés

nekem a hugh grant- natalie kedvenc resz velük amikor a miniszterelnök keresi hol lakik es enekel a kisalnyoknak

meg colin firth es aurelia - belefujja a szel a könyvet a toba :)


2010. jan. 7. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Az egész filmet imádom! :) Nincs benne egy unalmas perc sem. Láttam már vagy 10-szer. :) Most épp azt hiányoltam, hogy Aurélia szövegét nem írják ki... a dvd-n rajta van az is, és olyan poén, ahogy eldumálnak egymás mellett :) Szívszorító látni Liam Neesont, ahogy viszi a koporsót :( Pár évvel később tényleg elvesztette a feleségét...

Fergeteges szereposztás, és az egész egyszerűen jól van összerakva.

Jajj, most eszembe jutott hirtelen egy rész, amit megemlítenék: amikor felmegy Sarahoz a srác és megkéri várjon egy pillanatot és a fal mögött tombol egy picit :D

2010. jan. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

[link] :)

Épp most vettem észre rajta egy hiányzó nyilat :))

2010. jan. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%
dögunalom..nem lehet végignézni
2010. jan. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
én vagy 100x vegigneztem mar :)
2010. jan. 7. 22:37
 5/12 A kérdező kommentje:
22.20 en nem talaltam
2010. jan. 7. 22:38
 6/12 anonim ***** válasza:
Sarah (ha jól tudom ez a neve annak a lánynak, akinek a beteg bátyja van) és a néger srác haverja, aki a feleségébe szerelmes (neve nem jut eszembe) úgy beszélgetnek egymással, mint akik jól ismerik egymást, amikor kibeszélik a világ legrosszabb DJ-jét. Majd nézd meg, lehet, hogy te megfejted, hogy épp ott találkoztak, csak én lemaradtam :)
2010. jan. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mark (kamerás srác) és Julia. Az egész történetük olyan szomorú, mikor nézik a videót, és a lány rájön, hogy szerelmes belé a Mark, a srác meg kint tépelődik, meg a végén mikor táblákkal vall neki szerelmet, a lány megcsókolja, és mondja a srác, hogy "ennyi, vége":(
2010. jan. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én Hugh Grant miatt néztem meg, és magával ragadott (mármint nem Hugh Grant, hanem a film). A legaranyosabb a végén az a kissrác és lány. :)
2010. nov. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sam és a nevelőapja sztorija :)
2010. nov. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Alan Rickman(Harry) és Emma Thompson (Karen). Bill Nigh is fantasztikus, az a borzalmas klip a mikulásruhás csajokkal meg jó fricska Robert Palmernek (neki az egyik száma Simple Irresistable, amiben szintén ilyen tucatnők szerepelnek - nem láttam még ennél sztereotípabb, megalázó videoklippet a nőkre nézve).
2010. dec. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!