Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Te vagy az életem jó vagy...

Te vagy az életem jó vagy rossz sorozat?

Figyelt kérdés
Válaszokat kérhetem indokoljátok.
2014. júl. 13. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Döntsd el te:

Martin -nak meghalt a felesége, és készül megházasodni Costanta-val (aki mellesleg kezd belezúgni Quiqito-ba), de igazából Monitát szereti (aki mellesleg Quiqito menyasszonya), de felbukkan az életében egy kis amnézia, a feleségének a testvére (aki hozzá akar menni a testvére özvegyéhez), három kölyök (akikből egy kicsi és aranyos, a másik belezúg egy bűnözőbe, és a harmadik meg randizik egy olyan idős nővel aki az anyja lehetne). Ennek a Martinnak vannak ellenségei: egy irigykedő rokon (aki már többször is megpróbálta kinyiffantani Martint), a rokonának egyik gonosz segédje (Falucsó), és egy autóversenyző (aki randizik Martin unokahúgával, de utálja Martint, mert az mindig legyőzi a pályán). Vannak azonban szövetségesei is: egy vén perverz menedzser (aki Don Huan-nak képzeli magát), Mercedes (egy szőke bombázó, aki randizik egy ideig a gonosz rokonnal, de a végén a perverzzel jön össze), Qimberli (egy mérges kis törpe lány, akit nem is tudom, hogy miért raktak be a sorozatba). A végére minden megoldódik: Martin elveszi Monitat, Quiqito Costanta-t, a vén perverz Mercedes-t, a Martin fogadott fia a kis pedofilt, Falucsó bekerül a sittre, és mindenki boldog, pláne, hogy Monitanak született egy kislánya, Costantanak egy kisfia, mégpedig egy napon. A végén van egy "10 év múlva" esemény, ahol azt mutatják be, hogy Monita kislánya és Costanta kisfia smárol.

2014. júl. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nagyon laza sorozat, élvezhető
2014. júl. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!