Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Azoktól kérdezem akik szokták...

Azoktól kérdezem akik szokták nézni a tudományos csatornákat. De mot komolyan nem unjátok, már a hülye licitálós sz*rokat meg a cápás showkat? Meg folyton csak ezeknek az ismétlése.

Figyelt kérdés
Én régen rengeteget néztem a Discovery-t meg az Animal planetot de most ezeken a műsorkinálat rettenetes. Csomagcsaták ,licitvébé ,na meg az autó feújitós mocskokról ne is beszéljek. És O-24 ezeket ismétlik. Az Animalon meg a cápa az attrakció. A NG a Spektrum meg a Travel még tűrhető de azért...Mi a véleményetek?

2014. júl. 13. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Alapvetően egyetértek, de végül is nekem nem okoz problémát. Ki lehet kerülni őket, mert elég nagy a választék. Viasat Nature, Wild, NatGeo, Spektrum, Ózon, Discovery- ha ezeket mind végigpörgetem vmit biztosan találok, ami jó.
2014. júl. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Discovery 80% -a szemét. Nem tudom mi lett azzal a csatornával, de kritikán aluli lett...
2014. júl. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 HalkHogen ***** válasza:
Esküszöm, pont ma gondolkoztam ezen, mikor kilyukadtam az ezredik ismétlésnél. Ezek a licitálós izék régebben még elmentek, de már baromi idegesítőek. S egyre csak szaporodnak. Micsoda műmájer emberek vannak bennük. Különben is: föltételezem, a legtöbb konfliktus megrendezett. Borzalom.
2014. júl. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kill The Sexplayer ***** válasza:
Kövezzetek meg, de nekem a Csomagcsaták például tetszik. Tudom, hogy megrendezett, de akkor is.
2014. júl. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem is tetszik de nem úgy ,hogy mát fél éve ismétlik a részeket.
2014. júl. 14. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!