Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Teen Wolf! Stilesnak végül is...

Teen Wolf! Stilesnak végül is Stiles a keresztneve is? Vagy Stilinski? Vagy mégis mi?

Figyelt kérdés
Már harmadszor néztem meg az ehhez kapcsolódó jelenetet, de még mindig nem értem...

2014. júl. 14. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Dylan O'Brien as Stiles Stilinski

2014. júl. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ezzel maguk a készítők is szeretnek szórakozni :D

először Stan Stilinski volt, aztán Bolenskinek szólítja az edző, de állítólag az egyik részben a dolgozatára azt a nevet írta, hogy Genim Stilinski, de a neten meg Rupert Stilinskit olvasni.


Megkérdezhetem melyik rész jelenetére gondolsz?


Az biztos, hogy a Stilinski a vezetékneve, és szerintem gáz a keresztneve, ezért a vezetéknévből vette át a Stilest.

2014. júl. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A keresztnevét nehezen tudják kiejetneni az emberek, (ezért nem sokan ismerik) és ezért a becenevét Stiles-t használja :)
2014. júl. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Uh... már rég tovább mentem, de biztosan az első évad eleje felé van. Alison szülinapja van abban a részben... nem tudom melyik volt az. :/
2014. júl. 14. 20:55
 5/11 anonim ***** válasza:

Rupert a keresztneve! Az régi filmben amiből a sorozat készült is Rupert a neve, de ott is csak a Stiles-t használja!


Az ősrégi képregényben is Rupert a keresztneve! :)

2014. júl. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Tudom, hogy régi kérdés és sajnos rendes választ nem tudok még mindig adni,de.....a legújabb részekből kiderül, hogy "M. Stilinski"...hogy mit takar az "M", arra sajnos csak a rendezők tudják (ha tudják:D) a választ.
2015. aug. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
melyik részben van az M
2016. jan. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Luna Moon (Mia) válasza:

Lehet, hogy azért jelenti ki mindig Dereket Miguel unokatesójának, mert lehet, hogy ő Miguel. XD

De amúgy komolyan. Milyen lenne már?

2016. jún. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A 3. évadban, amikor Stiles bekerül az Eichen Házba asszem, akkor láthatjuk, h a keresztneve vége: -ienim, másik részben pedig, h M-mel kezdődik. Szóval sztem: Minachienim, vagy Michaineim.
2016. nov. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 snowCat2 válasza:
Michislaw Stilinski.Ez biztos. A 6. évad 8. részében az apja azt mondja hogy Michislaw a neve.
2017. jan. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!