Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta Az órák című filmet...

Aki látta Az órák című filmet azok szerint is kizárólag nőknek szól a film és nem más mint vívódás?

Figyelt kérdés
2014. júl. 14. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ez a film egy merő hazugság. egy picsogás ami mögött semmi nincsen. és mélyen hazudik az írónő jelleméről is. Julian Moore karaktere pedig teljesen felesleges időkitöltés.
2014. júl. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenki nyávog, sőt nyervog inkább. A körülöttünk lévő világ, az ürességérzés eltölt minket, ezért vezet végig a az általad picsogásnak minősített jelenség a filmen. Nincs mögötte semmi? Szerintem van egyfajta nem tudom merre tartok, mit akarok érzés, a menekülési vágy, ugyanakkor lekötöttség életérzése át meg átszövi az alkotást. Férfi létemre nekem volt mondanivalója. Ám vitatkozni lehet velem.
2014. júl. 20. 11:49
 3/4 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. szerintem ez a film csak rá akar erősíteni arra a közkeletű tévedésre, hogy a nőket a titokzatosság, a misztikum teszi nőkké. ez nagyon nincs így a való életben, csak az ún. hollywoodi dívák sajátja, akikről mind tudjuk, hogy egész életükben szerepben vannak. épp ezért hiteltelennek érzem az órákat.
2014. júl. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Érthető, hogy nem egyformán gondolkodunk a filmekről, mivel nekem teljesen más jött le belőle, de itt nincs jó és rossz válasz. Az üzenetet kell dekódolni, ha számodra ezt jelenti akkor ezen nyomvonal mentén értelmezed. Különbözően nézünk, hallunk, látunk, érzékelünk dolgokat ebből is látszik. Ez egy jó nagy közhely, de ez az igazság.
2014. júl. 20. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!