Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vannak hasonló filmek mint A...

Vannak hasonló filmek mint A holló, Dorian Gray arcképe, Sweeney Todd, Álmosvögy legendája? Úgy értem amilyen filmek abban a korban játszódnak, ilyen lovaskocsik meg ilyenek és a történet is érdekes, misztikus, horror vagy fantasy

Figyelt kérdés

2014. júl. 16. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
A lány és a farkas
2014. júl. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A fekete ruhás nő
2014. júl. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
már mindkettőt láttam de azért köszi :)
2014. júl. 22. 18:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Farkasok szövetsége (egy amerikai és egy francia filmet is fordítottak erre a címre, szerintem mindkettő jó), Frankenstein filmek, A pokolból. Most kb. ennyi jutott eszembe.
2014. dec. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Parfüm
2014. dec. 20. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem tudom, hogy ismered-e, de van egy olyan sorozat, aminek azt hiszem, Grimm a címe. Az ismert Grimm mesék, csak horror formában. Amennyire tudom, az kicsit fantasy is, bár a kort nem ismerem, amiben játszódik... Már ha érdekel.
2015. júl. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az Álmosvölgy legendájából sorozat is van (Sleepy Hollow), Londoni Rémtörténetek (szintén sorozat) és a Hansel & Gretel: Witch Hunters (ami lazább, de nagyon jó)
2015. júl. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!